Par Autoskolu Sprīdītis

  Valmiera     Limbaži       Rūjiena      Salacgrīva

Autoskola Sprīdītis darbojas jau kopš 2009.gada. Šo gadu laikā esam veiksmīgi auguši un atvēruši filiāles Valmierā, Rīgā, Rūjienā, Limbažos un Salacgrīvā.

Par mums

Autoskola Sprīdītis veiksmīgi darbojas jau kopš 2009.gada. Nodrošinot apmācības ne tikai Valmierā, bet arī Rīgā, Rūjienā, Limbažos un Salacgrīvā.

Mūsu studentiem piedāvājam B, BE un sezonai sākoties, arī A kategorijas apmācības. Pieteikšanās notiek pavisam vienkārši – aizpildām pieteikumu mājaslapā, norādot vēlamo kategoriju, vietu, un tuvāko stundu laikā ar Tevi sazināsies mūsu menedžeris.

Autoskola Sprīdītis piedāvā saviem studentiem ne tikai automašīnu, kas ir identiska CSDD eksāmena transportam, bet esam atvērti studentam izvēlēties arī citas markas automašīnas, pieredzes uzkrāšanai.

Teorijas apmācības un auto vadīšanas apmācības notiek profesionāļu klātbūtnē, garantējot plašu zināšanas bagāžu, grūtākus un vieglākus pārbaudījumus, noderīgus padomus un draudzīgu plecu, stresa situācijās.

Mūsu komanda būs vairāk par instruktoriem, Mēs būsim tie, kas palīdzēs pārvarēt bailes, iedrošināsim un darīsim visu, lai no mūsu skolas ceļas diženi auto vadītāji!