Autoskola Mazsalacā

Autoskola Sprīdītis darbojas jau kopš 2009.gada. Šo gadu laikā esam veiksmīgi auguši un atvēruši filiāles Valmierā, Rīgā, Rūjienā, Limbažos un Salacgrīvā.

Autoskola Sprīdītis b kategorija Autoskola Sprīdītis be kategorija Autoskola Sprīdītis a kategorija

Meklē Autoskolu Mazsalacā?

Autoskola Sprīdītis ir autoskola, kas dod iespēju iegūt B kategorijas vadītāja apliecību Salacgrīvā!

Gudri, zinoši, pieredzējuši un pieejami instruktori, daloties ar savām zināšanām, palīdzēs iemācīties, apgūt un nokārtot B un BE kategorijas tiesības Mazsalacā.

Autoskola ”Sprīdītis” piedāvā teorijas apmācības Valmierā, Rīgā, Limbažos, Rūjienā,  un Salacgrīvā  – latviešu un krievu valodās.

Mūsu komandā strādā vairāk nekā 10 instruktori un autoskolas pasniedzēji, kas paskaidros, palīdzēs un iemācīs ne tikai vadīt, bet arī rūpēties par savu auto, un pats galvenais – satiksmes un ielas kultūru, rakstītos un protams nerakstītos likumus.

Autoskolas B kategorijas kalendārs: tuvākās B kategorijas nodarbības

Kādas ir izmaksas, lai iegūtu B Kategorijas auto vadītāja apliecību? Plašāku informāciju par izmaksām tiesību iegūšanai uzzināsiet spiežot uz tālākās adreses: Autoskolas cenas

Seko autoskolai Sprīdītis Mūsu sociālajos tīklos un uzzini svaigākos jaunumus un ziņas, kuras saistītas ap Auto vadītāja apliecības iegūšanu. 

Mūsu uzdevums ir dot iespēju, jebkuram braukt gribētājam, nokārtot B kategorijas auto vadītāja vai BE kategorijas tiesības sev ērtākā laikā! Šī iemesla dēļ Autoskola Sprīdītis ir pieejama ne tikai Valmierā bet arī Rīgā, Limbažos, Salacgrīvā un Rūjienā.

Pieteikties