BE kategorija

Valmiera     Limbaži       Rūjiena      Salacgrīva

BE kategoriju var iegūt persona, kurai ir nokārtota B kategorijas apliecība. Piekabes vai puspiekabes vilkšana, kuras pilna masa nepārsniedz 3500 kg.

BE kategorija

Tuvākās nodarbības:

  Valmiera

  18. augusts
  17:30 - 21:35

Vakara grupa
Kopā 3 nodarbības

EUR 50*

  29. augusts
  17:30 - 21:35

Vakara grupa
Kopā 3 nodarbības

EUR 50*

Reģistrējoties apmācībai būs nepieciešama pase vai ID karte.

Izmaksas un apraksts

TeorijaCena

Teorijas kursi

  • Teorētiskā apmācība – 3 nodarbības (15 akadēmiskās stundas)
  • Skolas un valsts teorētiskais eksāmens nav jākārto

Valmiera 50,00 €

Salacgrīva, Rūjiena 80,00 €

Palīdzības kursu izmaksas


‼️ PMP nav jākārto, ja ir iepriekš iegūta derīga PMP apliecība vai kursantam ir iegūta medicīniskā izglītība!

PMP apmācības:

  • Pasniedz autoskola ‘’Sprīdītis’’
  • 2 nodarbības
  • Viena nodarbība kā Zoom lekcija attālināti
  • Viena stunda klātienē, individuāli ar pasniedzēju pēc pieraksta
  • Apliecība derīga 5 gadus

60,00 €

BraukšanaCena

Braukšanas nodarbība – 45 min

 

  • Braukšanas apmācība – minimālais stundu skaits 8 mācību stundas
  • Jākārto valsts eksāmens braukšanā
  • Kārtojot BE kategoriju nav jāizņem mācību braukšanas atļauja no CSDD. Kā braukšanas atļauja kalpo B kategorijas vad. apliecība
no 27,50 € (45 min)

Pieteikties nodarbībām

  Piesakies BE kategorijas apmācībām

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!

Autoskola "Sprīdītis"

Pieredzējuši instruktori

Sava amata profesionāļi ar vairāk kā 10+ gadu pieredzi, ievedīs savus studentus zināšanu ceļos, neskaitāmos krustojumos, nogādājot jauno šoferi līdz pat auto vadītāja apliecībai.

Dažādi mācību laiki

Rīta vai vakara maiņas, darba dienu vai brīvdienu grupas, esam pretimnākoši mūsu nākotnes šoferiem.

Drošas automašīnas

Apmācības notiek uz pārbaudītām, drošām automašīnām, kas ir mūsdienīgas, bet identiskas CSDD eksāmenu transportam. Plašākai pieredzei, tiek piedāvāts izmēģināt dažādu marku automašīnas.

Atsauksmes

Māris Zvejnieks

Māris Zvejnieks

   

Paldies instruktoram Raivo, spējīgs instruktors, kas veikli man iemācīja braukt ar piekabi, līdz ar to, veiksmīgi nokārtoju BE kategoriju.

Laura Lāce

Laura Lāce

   

Paldies autoskolai ‘’Sprīdītis’’, pateicoties operatīvai saziņai, ātri nonācu auto apmācību ceļos. Ļoti patika instruktoru attieksme, iesaiste, padomi un miers, kādu viņi garantē esot apmācībās.

Ieva Vīlande

Ieva Vīlande

   

Izcila attieksme, instruktori kļūst gan par padomdevēju, gan skolotāju, gan draugu. Paldies skolotājiem par palīdzību pārvarēt šaubas un nokārtot tiesības ar izcilību.

Aivis Megris

Aivis Megris

   

Superīgi skolotāji, profesionāli instruktori, iemāca perfekti, turklāt ātri tiku pie tiesībām. Iesaku autoskolu ‘’Sprīdītis’’ kā vietu, kur kļūt par labu šoferi.

Instruktori

Autoskolas ”Sprīdītis” komanda ir tie, kam interesē savu kursantu izaugsme! Instruktori un pasniedzēji būs tie, kas savus apmācāmos ievedīs neskaitāmos, grūti izbraucamos krustojumos, likumos un noteikumos, piekritīs rīta vai vakara nodarbībām, būs vienmēr sasniedzami mācību karstumā un palīgi vēlamā rezultāta sasniegšanā.

Ar Autoskolas ”Sprīdītis” ceļš uz tiesībām būs līkumains, bet rezultāts – būs gandarījumu pilns!

Linda Šteinberga

Instruktore

Linda, autoskolas ''Sprīdītis'' braukšanas instruktore kopš 2018.gada. Instruktore Linda pasniedz braukšanas apmācības Valmierā. Autoskolas ''Sprīdītis'' kursanti Lindu raksturo kā klātesošu, zinošu, pacietīgu un prasīgu instruktori. Linda neatlaidīgi var skaidrot nesaprotamas lietas (vietas) uz ceļa līdz panāks savu - 'izveidot' pārliecinātu un zinošu jauno šoferi.

Auto: Audi A3 | VW Golf 7 | VW Tiguan

Raivo Grinbergs

Autoskolas vadītājs, instruktors

Raivo, Autoskolas ''Sprīdītis'' braukšanas instruktors un CSN pasniedzējs ar vairāk kā 10+ gadu pieredzi. Raivo vada gan B, gan BE kategorijas braukšanas apmācības. Autoskolas ''Sprīdītis'' kursanti Raivo Grinbergu raksturo kā mierīgu, zinošu, pacietīgu un ļoti izpalīdzīgu instruktoru.

Auto: Audi A3 | VW Golf 7 | VW Tiguan

Andrejs Ceriņš

Instruktors un CSN pasniedzējs

Andrejs, autoskolas ''Sprīdītis'' instruktors un CSN pasniedzējs ar vislielāko pieredzi, strādā jau kopš 1995.gada. Strādājis arī par autobusu vadītāju. Ir pieredze mācīt braukt arī ar kravas automašīnām. Apmāca latviešu un krievu valodā. Kursanti Andreju raksturo kā pārliecinātu, pieredzes bagātu, ļoti zinošu, prasīgu instruktoru.

Auto: VW Golf 6

Jānis Holšteins

Instruktors

Jānis, autoskolas ''Sprīdītis'' braukšanas instruktors kopš 2006.gada. Jānis, kā kursanti viņu raksturo - ir laipns, atsaucīgs un atvērts. Instruktors, kas vienmēr ir labā garastāvoklī! Jānis ir instruktors, kas vienmēr pielāgojas saviem kursantiem, vadot braukšanas apmācības gan brīvdienās, gan vēlos vakaros vai agros rītos. Jānis vada B kategorijas braukšanas apmācības (manuālā kārba). Ir pieredze arī uz kravas auto apmācību vadīšanu.

Auto: VW Golf 7

Valdis Legzdiņš

Instruktors

Valdis, autoskolas ''Sprīdītis'' braukšanas instruktors kopš 2005.gada. Kursanti Valdi raksturo kā pieredzējušu, zinošu instruktoru, kas brīvi pārvalda arī krievu valodu, pasniedzot mācības ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā. Vada B kategorijas apmācības, ar manuālo ātrumkārbu.

Auto: Audi A3 2010.gada.

Toms Krīpers

Instruktors (automātiskā ātrumkārba)

Toms, autoskolas ''Sprīdītis'' B kategorijas braukšanas instruktors uz automātu. Kursanti Tomu raksturo kā smaidīgu, atvērtu, gudru un pamācošu instruktoru.

Par mums

Autoskola Sprīdītis veiksmīgi darbojas jau kopš 2009. gada. Nodrošinot apmācības ne tikai Valmierā, bet arī Rūjienā, Limbažos, Salacgrīvā un Alojā.


Mūsu studentiem piedāvājam B, BE un sezonai sākoties, arī A kategorijas apmācības. Pieteikšanās notiek pavisam vienkārši – aizpildām pieteikumu mājaslapā, norādot vēlamo kategoriju, vietu, un tuvāko stundu laikā ar Tevi sazināsies mūsu menedžeris.


Autoskola Sprīdītis piedāvā saviem studentiem ne tikai automašīnu, kas ir identiska CSDD eksāmena transportam, bet esam atvērti studentam izvēlēties arī citas markas automašīnas, pieredzes uzkrāšanai.


Teorijas apmācības un auto vadīšanas apmācības notiek profesionāļu klātbūtnē, garantējot plašu zināšanas bagāžu, grūtākus un vieglākus pārbaudījumus, noderīgus padomus un draudzīgu plecu, stresa situācijās. Mūsu komanda būs vairāk par instruktoriem, Mēs būsim tie, kas palīdzēs pārvarēt bailes, iedrošinās un darīsim visu, lai no mūsu skolas ceļas diženi auto vadītāji!


”Mēs mākam iemācīt!”

Pieteikties mācībām

Mācies ar auto, kāds būs CSDD eksāmenā!

Kāpēc izvēlēties "Autoskola Sprīdītis"?

Profesionālas apmācības

Vairāk kā 10+ gudras galvas, vairāk kā 10+ gadu pieredze, plašs zināšanu spektrs, kontā vairāki simti dižu braucēju

Dažādi mācību laiki

Rīta vai vakara maiņas, darba dienu vai brīvdienu grupas, esam pretimnākoši mūsu nākotnes šoferiem

Dažādas kategorijas

Vairāk par riteni, mazāk par autobusu! Piedāvājam saviem studentiem A, B un BE kategorijas apmācības

Individuāla pieeja

Vairāk kā 10+ gudras galvas, vairāk kā 10+ gadu pieredze, plašs zināšanu spektrs, kontā vairāki simti dižu braucēju

Profesionāli instruktori

Zināšanas un testi, bezmaksas padomi un sirsnīgas sarunas, mūsu instruktori ir balsts ceļā uz pārliecinātu šoferi

Dažādas automašīnas

Auto, kas ir identisks CSDD eksāmenu transportam, vai citu marku automašīnas pieredzes uzkrāšanai. Tavas izvēles iespējas!

Viss vienuviet

No ''baltajām tiesībām'' (jeb braukšanas atļaujas) līdz vadītājai apliecībai! Autoskola Sprīdītis ir labākais ceļš pretī jaunām virsotnēm

Inovatīva mācību telpa

Vide nes lielu nozīmi rezultātam! Pie mums kursantam mācības būs ne tikai noderīgas, bet visnotaļ arī interesants piedzīvojums.